Jooo, jsem úplně za! Mají tam dobré latté. No, aby bylo jasno, ty dvě si mě pěkně podaly, nejdřív mě načala Irča a pak dorazila Verča. Domů jsem zase šla, jak pajdavá kobyla. :-D
Joo Monča se nezdá, tváří se, že ji to až tak neba.A pak člověka vyklepne a ještě si u toho přehazuje raketu z ruky do ruky:-)

A kam půjdeme posedět v neděli po BENĎASU? Včera jsme seděli v pizzošce hned v Olšance - jde se tam dveřmi rovnou od recepce a bylo to fajn... Chtělo by to asi něco rezervovat, tak pište preference

Holky, tak nějak předběžně jsme se domlouvaly, že zakončení ligy by proběhlo v půlce května. Bude spojeno s bazárkem oblečení takže střádejte co už nenosíte! Máme několik zájemkyň o oblečení s menší velikostí než je jejich nynější:-)
Termín domluvíme na poslední badmintonové neděli, mělo by se nás tam sejít hodně, snad:-)
Vloženo: 11.4.2013 10:12:36
Moni, pěkný výkon!:-)
Vloženo: 10.4.2013 22:37:23
Ahoj, ST 10.4.2013 úspěšně odehrány 2 zápasy. Monča vyklepla mě i Irču:-). Za sebe hlásím - forma není ideální, ale kotník drží. Tak vzhůru do dalších zápasů!
Vloženo: 9.4.2013 15:11:41
Holky, dávám v plén info.
středa 10.4. - hraju s Irčou a Verčou zápasy.
V neděli 21.4. bych si od 17h dala s Alčou a od 18h s Lindou. V mezičase určitě s Adélkou a pak jestli to vyjde Monika 2x či Kačka 2x. No, a pak mohu ještě o středách 17.4. a 24.4. Neděli 28.4. už bych raději nic nemusela hrát.... Bude třeba už hezky, tak bych dala přednost pobytu venku. :-)
Autor: Adéla
Vloženo: 8.4.2013 15:26:52
Prosím Káču, aby se nedivila. Jsem prostě teoretický sportovec
Vloženo: 3.4.2013 18:56:42
MoniS, já tam nebudu. Je to dávno na týmuj - mám seminář. Mrzí mě to, ale nic s tím nenadělám:-(.
Autor: MoniS
Vloženo: 3.4.2013 12:24:37
Klárko, budeš dávat rozpis zápasů na neděli sem nebo do mailu? Chtěla bych dohrát tu rozehranou půlku zápasu s Irčou. A pak určitě jeden zápas s Verčou, pokud jí bude kotník sloužit - i když se mnou to zvládne i bez běhání, co myslíš, Verčo?
Autor: Káča
Vloženo: 19.3.2013 16:08:12
Adélo???? 8-O
Autor: Alena
Vloženo: 18.3.2013 23:25:00
Taky jsem ty svaly druhý cítila. Díky, Adélko, za dokonalou instruktáž! :-)
Vloženo: 11.3.2013 18:20:01
Já to nebyla:-)
Já jen cvičila a břišní svaly dnes hlásí, že i když to na pohled nevypadá nějaké tam opravdu jsou:-)
Vloženo: 10.3.2013 22:51:56
Máme tu aktualizaci výsledků po další hrací neděli 10.3. Už je jisté, že Klárka obhájí vítězství. Příští hrací neděle: 24.3., 7.4., 21.4. a 28.4. místo tradičně Olšanka od 17. nebo 18. hodiny! A z jiného soudku, hádejte kdo je naše nová trenérka na posilování břišních svalů?/?/
Vloženo: 25.2.2013 15:58:02
S tím komentářem Klárky je ta představa o nedělním odpoledni hned barevnější. Co se Alčiné rakety týče, já si v hospodě všimla, že je kratší...8-O Tak příští neděli jdu s vámi, mé kolonky zejí prázdnotou:-(.
Vloženo: 25.2.2013 11:18:38
No, holky, to bylo odpoledne plné krásných herních zážitků. :-) Gratuluji všem zúčastněným.
Vloženo: 25.2.2013 10:51:47
Díky Verče za rychlé doplnění výsledků.
A jak probíhaly včerejší boje tedy v neděli 24.2.?:-)
Já jsem s Lindou sehrála moc pěkný a hodně vyrovnaný záps. Další velmi vyrovnaný zápas hrála Linda s Alčou. Alča měla trošku nevýhodu nové rakety, která byla jistě vybíraná s péčí Milanovi vlastní, ale Alče zkrátka úplně nesedla. Na poslední set (dohrávku zápasu z minulé neděle) si půjčila jinou raketu a rázem jsme tu měli nejdelší set sezóny i když své vítězství opět potvrdila Linda 22:20 Adélka se s chutí pusitla do zápasu jak se mnou, tak s Irčou i Lindou. S Irčou měla v plánu sehrát lepší výsledek, ale fyzička jí trošku zradila s Lindou si zahrála prý moc pěkně a proč ne se mnou?:-) Nicméně je stále odhodlaná bojovat o lepší místo v tabulce než kde je teď. Irča si rozhodně zahrála hezký zápas s Alčou kde vedla v prvním setu hned 10:0 !!! (Alča hrála opět se svoji novou raketou:-() ale nakonec své vedení neudržela a prohrála 17:21, druhý set už nestačily dohrát, takže pokračování příště:-)
Vloženo: 4.12.2012 0:07:33
Já myslím, že se určitě o pár nedělích sejdeme. :-) Jen to vidím až na leden.
Autor: Veronika
Vloženo: 28.11.2012 10:27:53
já jsem pro neděle - bylo to bezva!
Autor: Linda
Vloženo: 26.11.2012 17:14:45
Máte v plánu odehrát ligu v rámci čtvrtečních večerů, nebo se budou konat zase, myslím velmi povedené, "turnaje". Já to s těmi čtvrtky vidím dost bledě, takže chci vědět na čem sem :-)

Milan (13.8., 20:07)

Předběžné termíny mých zápasů finále tenisové ligy: ne 14/8 v 9:00 Jirka Rada (Záběhlice), pá 19/8 v 18:00 Mrož (Braník), út 30/8 v 18:00 Martin (Braník)

Milan (20.7., 13:05)

Hola, hola! Zde inzerované koncerty jsou sice obvykle jiného druhu, ale uvítám, kdyby se někdo chtěl přidat k mému koncertního podzimu: 6.9. Wolf Alice, 13.10. PJ Harvey, 8.11. Placebo. Kdyžtak se ozvěte!

Veronika (5.4., 21:20)

jéé díky:-) To mě těší. Živý jukebox hraje téměř cokoliv, takže příště - bude-li nějaké, může být i beatles. A hned mě napadá, co taková DOBRÁ 60. LÉTA...